Zie foto's (18)

Flower Camping - l'Abri-Côtier

Gecategoriseerd kampeerterrein in Saint-Nazaire-sur-Charente
  • ~~ Overdekt en verwarmd zwembad op 28° - 3km van het strand van Anses en het natuurreservaat van Moëze - dieren welkom - stacaravans per nacht/weekend van april tot juni en in september, per week in juli/augustus ~~

    Het hele team van camping Abri Côtier ontvangt u in een bloemrijke, rustige en schaduwrijke omgeving, met mooie plantenhagen die de plaatsen voor tenten, caravans en campers aangenaam afbakenen.

    Voor en na het seizoen vindt u hier een gezellige en rustgevende sfeer,...
    ~~ Overdekt en verwarmd zwembad op 28° - 3km van het strand van Anses en het natuurreservaat van Moëze - dieren welkom - stacaravans per nacht/weekend van april tot juni en in september, per week in juli/augustus ~~

    Het hele team van camping Abri Côtier ontvangt u in een bloemrijke, rustige en schaduwrijke omgeving, met mooie plantenhagen die de plaatsen voor tenten, caravans en campers aangenaam afbakenen.

    Voor en na het seizoen vindt u hier een gezellige en rustgevende sfeer, zodat u zich kunt ontspannen na uw kuur in de Spa van Rochefort (vraag naar onze speciale formule voor curisten) of om nieuwe energie op te doen tijdens de vele wandelingen die u kunt maken om de streek te ontdekken: Rochefort Océan en de Corderie Royale, het natuurreservaat van Moëze en de Citadel van Brouage, La Rochelle, Fort Boyard en het eiland Aix, Royan en de dierentuin van Palmyre, het eiland Oléron...

    Naast de kampeerplaatsen, waarvan 2 met privé sanitair, biedt l'Abri-Côtier een ruime keuze aan comfortabele accommodaties voor 4 tot 6 personen, in chalets en stacaravans met 2 of 3 slaapkamers. Voor het welzijn van gezinnen met kinderwagens en personen met beperkte mobiliteit beschikken wij ook over een zeer goed uitgeruste stacaravan: zachte helling, Italiaanse douche, dubbele televisie, vaatwasser, enz.

    Op de camping zijn vele diensten beschikbaar: het overdekte en verwarmde zwembad van 28° dat op u wacht van begin april tot eind september (ook toegankelijk bij minder goed weer), kinderspelen, fietsverhuur, wifi toegang (gratis). Voor groepen, aarzel niet ons te vragen voor uw accommodatie en de organisatie van uw themamaaltijden in het laagseizoen.

    In juli en augustus kunt u eten in ons restaurant snackbar / pizzeria, genieten van onze themamaaltijden (mosselen / frietjes Charentaise ...) en u voorbereiden op de georganiseerde avonden. Kinderworkshops houden de kleinsten 's ochtends bezig, terwijl jeu de boules wedstrijden en andere activiteiten het hele gezin 's middags zullen vermaken tussen twee duiken in het zwembad door.
Beschikbaarheden
Beschikbaarheden
Diensten
  • Activiteiten
    • Animatie
    • Petanque
    • Tafeltennis
    • Diverse sporten
  • Comfort
    • babyspullen
    • Keuken - Kitchenette
    • Douche
    • Warme douche
    • Wastafel warm water
    • Gemeenschappelijke wasmachine
    • Koelkast
    • Apart toilet
    • Magnetron
    • Wieg
  • Uitrusting
    • Speelterrein
    • Zonnebank
    • Overschaduwd terrein
    • Toiletten
    • Barbecue
    • Wasserette
    • Elektrische aansluitingen
    • Zwembad
    • Speelzaal
    • Verwarmd zwembad
    • Overdekt zwembad
    • Tafelvoetbal
    • Gezelschapsspelletjes
    • Bevoorrading van water
  • Diensten
    • Dieren toegelaten
      • Om veiligheidsredenen en in overeenstemming met de wetgeving zijn honden van de 1e en 2e categorie niet toegestaan. Dieren moeten aangelijnd zijn en een geldig vaccinatiebewijs hebben. Wij rekenen op de beleefdheid van de meesters om voor de netheid op de camping te zorgen. Dieren mogen niet alleen op het veld of in de accommodatie worden achtergelaten. Aarzel niet om bij de receptie te vragen naar onze beste pensionadressen voor onze viervoeters.
    • Ontbijt
    • Huur lakens
    • Broodservice
    • Uitlening van materiaal
    • Kinderclub
    • Toeristische documentatie
    • Verhuur bungalowtent
    • Verhuur van materieel
    • Fietsenverhuur
    • Postkantoor
    • Reservering bijkomende diensten
Tarieven
Betalingsmethoden
  • Bonnen van de CAF
  • Kredietkaart
  • Cheque
  • Reischeques
  • Cash
  • Overschrijvingen
  • Online betalen
  • Van 7 april 2023 tot 1 oktober 2023
  • Forfaitair bedrag
    van 13 € tot 70 €
  • Prijs volwassene/dag
    van 5 € tot 7 €
  • Prijs kind/dag
    van 4 € tot 5 €
  • Prijs dier/dag
    4 €
  • Prijs douche
    Gratis
  • Kortingstarief
    0.66 €

    • - 0,66 € per dag en per persoon ouder dan 18 jaar

Openings
Openingstijden
  • Vanaf 7 april 2023 tot 1 oktober 2023
    Geopend Alle dagen